O tu? Kada pradėsi kelionę į save?

20160731_195145

Geriausias laikas pradėti yra DABAR.

Viskas kinta. Viskas juda, nuolatos juda, o geriausiai tai atspindi mūsų pačių kvėpavimas. Gimstame – įkvėpiame, o iškvėpiame, kai išeiname į kitą būvį. Visas gyvenimas yra tarpe tarp pirmojo įkvėpimo ir paskutinio iškvėpimo.
Ir mūsų gyvenimas yra nuolatinis, kintantis, judinantis mūsų kūną, jausmus, protą ir sielą kvėpavimas. Todėl mes gyvename kaip kvėpuojame, o kvėpuojame, kaip gyvename.
Kvėpavimas yra lyg lakmuso popieriukas atspindintis gyvenimo kokybę.

Nuo ko pradėti?

Rekomenduojama pradėti nuo individualių kvėpavimo sesijų. Jų metu dirbu su konkrečiais kliento poreikiais ir tikslais. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir jo kvėpavimas yra unikalus. Dirbant individualiai vyksta ypač gilūs procesai, todėl pasiekiami daug greitesni rezultatai.  Rekomenduojama 10 individualių sesijų.

PASLAUGOS VERTĖ

Viena individuali sesija  – 30 Eur ( 1,5 – 2val.)

10 kartų abonementas – 270 Eur

LAIKAS IR VIETA

Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais

Adresu : Šv. Ignoto 5, Vilnius

Individualias sesijas vedu aš – Šarūnė Lynikaitė – sąmoningo kvėpavimo | Breathwork  instruktorė. Sertifikatą išdavė VšĮ “Kvėpavimo terapijos centras” |www.breathethelife.com/ ( Dalios Beatos Kasmauskaitės mokykla).
Šiuo metu tęsiu sąmoningo kvėpavimo studijas pas pasaulinio lygio meistrą Dan Brule (JAV) 1-erių metų mokytojų programoje |www.breathmastery.com

Dėl individualių kvėpavimo sesijų kviečiu susisiekti su manimi.
Pasistengsiu Jums viską paaiškinti, suderinsime abiems pusėms patogų laiką.

+370 685 64987 | sarunely@gmail.com | www.lasojega.lt