Sarune1

Apie mane. Aš esu Šarūnė.  Myliu gyvenimą, todėl noriu dalintis viskuo, ką pati patyriau ir išjaučiau su tais, kurie nori ir jau yra pasiruošę keisti savo gyvenimą, kad jis taptų lengvesnis, šviesesnis, džiugesnis. O viskas prasideda nuo mažo lašelio…

Mano veikla: sąmoningo kvėpavimo terapijos, rebefingo, dvasinio kvėpavimo instruktorė, dirbanti individualiai ir vedanti grupinius praktikumus (Breathwork), sertifikuota koučerė, aromaterapinės magijos praktikė ir saviugdos studijos „LAšO JėGA“ įkūrėja.

Sertifikatai: 2015 m. Sąmoningo kvėpavimo specialistė. Sertifikatą išdavė VšĮ “Kvėpavimo terapijos centras” |www.breathethelife.com/ ( Dalios Beatos Kasmauskaitės mokykla).
2016 – 2017 m. Metų programos sertifikuota Breathwork specialitė. Mokytojas Dan Brule (JAV) 1-erių metų mokytojų programoje |www.breathmastery.com                                                

2016 m. ICF koučerė | Baltijos koučingo centras.      http://www.koucingocentras.lt                                                

Apie projektą Lašo jėga. Tai yra apie jėgą, lašo jėgą, kuri gyvena kiekviename iš mūsų. Apie pokyčius, kuriuos lašas po lašo pritraukiame. Apie gyvenimo džiaugsmą. Apie norus ir troškimus. Apie būdus, kuriais galime keistis. Mano šūkis yra: Kiekvienas turim lašo jėgą savyje. Tikiu tuo, nes pati einu šiuo keliu. Viską, apie ką kalbu, kuo kvėpuoju, perleidžiu per save. Taigi mažais žingsneliais, lašas po lašo, bet reguliariai galima pastatyti savo svajonių gyenimą.

TU GALI!

Šarūnė Lynikaitė

+370 685 64987 | sarunely@gmail.com | www.lasojega.lt