fotosesija (1 of 1)-29

Kvėpuok gyvenimą su Šarūne Lynikaite

https://www.facebook.com/kvepuokgyvenima/

 

Savo gyvenimą galiu suskirstyti į dvi dalis: iki sąmoningo kvėpavimo studijų ir po jų. Kai 2014 metais, pirmą kartą patekau į savo mokytojo Dan Brule (JAV) seminarą apie sąmoningą kvėpavimą, dirbau padalinio vadove vienoje sėkmingoje Vilniaus įmonėje, turėjau vidutinišką sveikatą, svyruojančią nuotaiką, laukiau savaitgalių, mėgau ilgai pamiegoti, skaniai pavalgyti ir buvau įsitikinus, kad gyvenu normalų gyvenimą, kad taip turi būti ir kad man visai sekasi. Tik širdis ir kažkoks balsas viduje vis ragino ieškoti atsakymų į klausimus, ar čia jau viskas, ar nuo dabar taip ir gyvensiu.

Po seminaro viskas pradėjo keistis. Mano širdis suspurdo, akys sužibo, protas sutriko. Taip prasidėjo keliųmetų kaitos, savęs pažinimo laikotarpis.

Nuo vaikystės buvau ieškotoja. Ieškojau savęs, ieškojau Dievo, ieškojau atsakymų kodėl yra taip, o ne kitaip, kam aš skirta, kokia mano paskirtis šiame gyvenime, kokia mano gyvenimo prasmė, kur aš einu ir pan. Visada kažką pasiekus, norėjau eiti toliau. Labiausiai gyvenime bijojau rutinos ir nuobodulio, kas vertė visada judėti tolyn, ieškoti iššūkių.

Save atradau, kai nustojau savo nelaimių priežasčių ieškoti aplinkoje: tėvuose, drauguose,
socialinėje aplinkoje, krašto klimate – sustabdžius mintis, nukreipus žvilgsnį į savo širdį, į savo kvėpavimą, mintis ir emocijas.
Kai pradėjau suvokti, kad visa ko priežastis manyje, o aplinkoje tik atspindys mano minčių, žodžių ir emocijų, kad nėra nei gera nei bloga, o tik balansas tarp šių dviejų yra gyvenimas, kai įsisąmoninau, kad tobulų nėra, o yra tik mokinystė ir amžina gyvenimo mokykla, kurioje besimokant galima klysti.

Tik tada širdis aprimo, nušvito vidinė šypsena ir užgimė vidinė saulė atverdama pasitikėjimą, vertingumą, pakankamumą ir unikalumą ir kūrybiškumą.

 Šis kelias mane šiai dienai atvedė prie moteriškumo sąvokos, prie tų paslapčių ir galių, kurios slepiasi po šia sąvoka. Šiai dienai jaučiu pareigą ir norą dalintis būtent su moterimis savo patirtimi, padėti joms skleistis savo jėgoje, uždegant tikėjimą, kad būti moterim yra didžiulė palaima.

Sujungus kvėpavimo galią, moters kūnui tinkantį judesį, atveriant širdį ar iškeliant opius klausimus per pokalbį, nuraminant protą meditacijomis, apsupant eterinių aliejų kvapais bei saugia ir palaikančia erdve – vyksta stebuklai.

Moteris pražysta ir išsiskleidžia ir patiki savimi, geba save palaikyti, save užpildyti ir tada dalintis savo saule, sava šviesa ir išmintimi.

TU GALI!

Šarūnė Lynikaitė

+370 685 64987 | sarunely@gmail.com | www.lasojega.lt