DIY (iš ang. kalbos “Do it yourself”) praktika – tai toks užsiėmimas, kurį gali daryti pats aplinkoje, kurioje jautiesi jaukiai ir saugiai – namuose.

 

ROŽIŲ ROJUS | Praktika #1
14202673_1589757894654236_4974196272998744129_n

Skirkite laiko sau šiandien. Sutarkim, kad bent 15min. Susiraskite savo mėgstamą vietą. Įsitikinkite, kad jums per jūsų gyvenimo 15min niekas nesutrukdys. Įsitaisykite patogiai. Užsimerkite.
Savo žvilgsnį nukreipkite į savo vidų, fizinius pojūčius, jausmus ir būseną ir susijunkite su savo vidiniu žvilgsniu, kuris jus lydės šios kelionės į save metu.
Įsivaizduokite, kad esate pačiame gražiausiame pasaulio rožių sode. Atkreipkite dėmesį, kokie pojūčiai kūne išduoda, kad jau vaikštote po sodą ir grožitės, uodžiate. Įsivaizduokite aplink dvelkiantį milijono rožių aromatą. ATSIDUSKITE KELETĄ KARTŲ.
Šiame sode susiraskite pačią gražiausią gėlės žiedą, kuris dar tik pradeda skleistis. DĖMESĮ SUKONCENTRUOKITE Į SAVO ŠIRDIES CENTRĄ.
Vidiniame rožių rojuje įsitaisykite priešais šį žiedą ir pradėkite kvėpuoti: švelniai, ramiai, tąsiai. Įkvėpimas ir iškvėpimas tolygūs, lengvi lyg aomatas.
Stebėkite žiedą ir savo kvėpavimo ritmu žadinkite jį. Pastebėkite, kaip žiedas ima skleistis su kiekvienu jūsų įkvėpimu ir iškvėpimu.
Tęskite kvėpavimą.
STEBĖKITE SAVO ŠIRDIES CENTRĄ. SAVO KVĖPAVIMU VIS DAUGIAU IR DAUGIAU PLĖSDAMI ĮSIVAIZDUOJAMĄ ŽIEDĄ KRŪTINĖS CENTRE.
Leiskite sau alsuoti ir atsiverti, prasiskleisti it žiedui, dovanojant pasauliui nuostabų aromatą – dėkingumą.
PADĖKOKITE IŠSISKLEIDUSIAM ŽIEDUI. PAPRAŠYKITE, KAD JO VAIZDAS LYDĖTŲ JUS JŪSŲ DIENOJE.
Užfiksuokite savo būseną, keletą kartų atsduskite ir atmerkite akis.

Kvapnios dienos linkėdama,
Šarūnė Ly

DĖŽUTĖS KVĖPAVIMAS | praktika #2

PASAKYK TAIP TAIP TAIP | praktika #3